Inne

2-latka dusiła się i traciła przytomność. Dziecko trafiło do szpitala w eskorcie policji

 

Wczoraj wieczorem rodzice 2 latki poprosili o pomoc policjantów, bo ich dziecko dostało duszności i traciło przytomność. Maluch w eskorcie policyjnego radiowozu szybko trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

We wtorek kilka minut przed godziną 21.00 policjanci drogówki zauważyli na ulicy Południowej w Kwidzynie samochód, który jechał z nadmierną prędkością, więc postanowili zatrzymać go do kontroli. Wtedy okazało się, że 34-latek jechał z dużą prędkością, ponieważ jego dwuletnia córka dostała duszności i traciła przytomność. Z uwagi na zagrożenie życia dziecko musiało jak najszybciej znaleźć się w szpitalu.

Policjanci bez wahania postanowili pomóc. Włączyli w radiowozie sygnały świetlne oraz dźwiękowe i pomogli rodzicom z dzieckiem szybko dojechać do kwidzyńskiego szpitala. Dziewczynka trafiła pod opiekę lekarzy. Policjanci ustalili, że dziecku już nic nie zagraża, ale pomimo to zostało ono ze swoją mamą w szpitalu na obserwacji.

Udostępnij

Zostaw pierwszy komentarz

Obserwuj nas