Inne

Branża gastronomiczna wciąż czeka na „odmrożenie”. Tymczasem miasto Sopot już przygotowało nowe zasady działania lokali

 

Przygotowując się do kolejnych decyzji rządowych dotyczących odmrożenia m.in gastronomii, miasto Sopot wprowadza regulamin funkcjonowania sezonowych ogródków gastronomicznych oraz sezonowego zagospodarowania plaż w Sopocie w 2020 roku.

Zgodnie z zasadami, przedsiębiorca będzie mógł wystąpić o powiększenie metrażu ogródka gastronomicznego lub sezonowego zagospodarowania plaż. W zależności od możliwości zwiększenia metrażu w danej lokalizacji, powierzchnia ogródka gastronomicznego będzie mogła zostać powiększona do 50%, a ogródka plażowego nawet do 100% w stosunku do powierzchni z roku ubiegłego. Co najważniejsze, za zwiększenie metrażu przedsiębiorca zapłaci symbolicznie 1 zł netto za cały przyznany dodatkowo metraż. W przypadku braku możliwości powiększenia ogródka przy lokalu gastronomicznym, co może mieć miejsce np. na dość wąskiej ulicy Bohaterów Monte Cassino, przedsiębiorca będzie miał pierwszeństwo w skorzystaniu ze specjalnie przygotowanej oferty korzystania z terenów zielonych w Sopocie. Oferta ta – przygotowywana przez zarządców terenów we współpracy z sopockimi instytucjami kultury – zostanie przedstawiona w najbliższych dniach.

– Mamy nadzieję, iż te możliwości pozwolą przedsiębiorcom na świadczenie usług w jak najszerszym zakresie, ale z zachowaniem wszelkich wymaganych środków bezpieczeństwa – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydent Sopotu.

Sopocka Organizacja Turystyczna przygotowała również tzw. kodeks dobrych praktyk dla branży gastronomicznej. Kodeks zawiera zasady dotyczące m.in. zapewnienia środków ochrony osobistej dla pracowników i gości, regularnej dezynfekcji stolików, krzeseł, toalet itp oraz zachowaniu odpowiedniego dystansu między gośćmi, a także ograniczenia czasu przebywania klienta w lokalu.

– Wiemy, że sopockie restauracje i kawiarnie przygotowują się do ponownego otwarcia i w większości same wyznaczają sobie wysokie standardy działania. Mamy jednak nadzieję, iż stworzony kodeks dobrych praktyk będzie przydatny wielu podmiotom z branży gastronomicznej w tworzeniu indywidualnych regulaminów, które pozwolą wszystkim bez obawy korzystać z usług gastronomicznych – mówi Anna Golec–Mastroianni, prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej.

Udostępnij

Zostaw pierwszy komentarz

Obserwuj nas