W poniedziałek, 10 sierpnia zostaną otwarte dwa skrzyżowania na Stogach. Od godzin porannych kierowcy będą mogli poruszać się w obu kierunkach na skrzyżowaniach ulic Stryjewskiego – z ulicą Pańską i Zimną.

Dotychczas oba skrzyżowania były zamknięte w związku z modernizacją linii tramwajowej na Stogach.
W przyszłym tygodniu planowane jest również jednokierunkowe otwarcie ulicy Stryjewskiego na odcinku od ulicy Zimnej do Wosia Budzysza.

