Inne

Wznowienie robót na ul. Sandomierskiej. Będą objazdy

 

Od 22 lutego kierowcy mogą spodziewać się zamknięcia odcinka ulicy Sandomierskiej. Od skrzyżowania z ul. Trakt św. Wojciecha do przejazdu kolejowego będą prowadzone prace związane z odtworzeniem nawierzchni z kostki granitowej po zakończonych robotach wodociągowych.

Jako pierwszy zostanie zamknięty odcinek od Traktu Św. Wojciecha do pierwszego skrzyżowania. W drugiej kolejności, odcinek do przejazdu kolejowego.

W trakcie prowadzenia prac obowiązują objazdy:

  • w stronę ul. Równej poprzez Trakt św. Wojciecha – ul. Dworcową – ul. Smętną – ul. Równą do Sandomierskiej
  • w stronę ul. Trakt św. Wojciecha poprzez ul. Równą – Smętną – Dworcową
    Od października 2020 roku miejska spółka GIWK prowadzi tu prace związane z przebudową sieci wodociągowej na odcinku od ul. Równej do Traktu Św. Wojciecha. Zakończenie wszystkich robót budowlanych planowane jest za około 1,5 miesiąca.
Fot. DRMG
Fot. DRMG

Przewidywany koszt robót 1 110 445,30 PLN netto.

Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne.

Udostępnij

Zostaw pierwszy komentarz

Obserwuj nas